На Вінниччині повідомили про факт вторгнення у будинок екс-нардепа

На Вінниччині повідомили про факт вторгнення у будинок екс-нардепа

Невідомі вдерлися у будинок заступника голови ГО «Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації». Перед цим інцидентом у його німецької вівчарки запідозрили отруєння. Наразі екс-нардеп у відповідному порядку заявив про це у поліцію.

Про це повідомляє видання NaПарижі.

Вторгнення відбулася на наступний день після виступу Павла Кириленка на пресконференції в «Укрінформ», де було презентовано консолідований рух державників. Під час промови політик фактично звинуватив екс-президента Порошенка у державній зраді. Він запевнив, що готовий згодом опублікувати інформацію про факти державної зради інших осіб у 2014 році. Враховуючи те, що у політика не зникло нічого цінного, можливо причиню вторгнення була саме його голосна заява.

«Але можливо, що головна мета проникнення була не у пограбуванні, а у пошуку документів чи інформації, про яку я заявив у Києві на пресконференції руху “Гідність нації” 16 лютого. Моя заява стосувалася того, що незабаром буде оприлюднена інформація про факти державної зради перших осіб держави у 2014 році в контексті підписання Мінських угод», – наголосив Павло Кириленко.